| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Oprawa ścienna PESSA LED IP44 9W-NW 700lm |
| Bränd | Kanlux |
| ETIM | EC002892 |
| Laius | 65 mm |
| Kere värvus | Valge |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 350 mm |
| Kõrgus/sügavus | 75 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Süsteemi võimsus | 9 W |
| Efektiivne valgusvoog | 700 lm |
| Valgusti tõhusus | 78 lm/W |
| Pakkimistase 1 | 5905339275318 |
| Kaitseklass | II |
| Ühenduse liik | Kruviklemmid |
| Pinge liik | AC |
| Kere materjal | Alumiinium |
| Kattematerjal | Glass matt/satinized |
| Valguse värvus | Valge |
| Tunnus-ümbrustemperatuur IEC62722-2-1 järgi | 5-25 °C |
| Reguleerimisfunktsioon puudub | Yes |
| Sisseehitatud lambi energiatõhususe klass | A++, A+, A (LED) |