| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Oprawa ogrodowa na wymienne źródło światła, STONO IS 63, 2 x max 25W, E27 (24656) |
| Bränd | Kanlux |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 4231 00 |
| ETIM | EC000301 |
| Laius | 380 mm |
| Pikkus | 630 mm |
| Kõrgus/sügavus | 190 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP65 |
| Pakkimistase 1 | 5905339246561 |
| Kaitseklass | II |
| Lambipesa | E27 |
| Kere värvus | Muul viisil |
| Pinge liik | AC |
| Sobib lambi võimsusele | 0-25 W |
| Kere materjal | Plast |
| Sobib vastavalt lampide arvule | 2 |
| Juhtmestiku liik | Ending |
Kanlux STONO IS are lighting fittings which imitate stones in irregular shapes. They will ideally fit and match rock gardens and environs with bushes. Each of them is equipped with a base allowing to set the fitting in ground.