| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Oprawa downlight podtynk TIBERI LED SMD 24W-O 2400lm IP44/20 biała |
| Bränd | Kanlux |
| ETIM | EC002892 |
| Kere värvus | Valge |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Kõrgus/sügavus | 59 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Valgusvoo nurk | Eriti lai valgusvoo nurk >80° |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Süsteemi võimsus | 24 W |
| Efektiivne valgusvoog | 2400 lm |
| Valgusti tõhusus | 100 lm/W |
| Pakkimistase 1 | 5905339255105 |
| Kaitseklass | II |
| Välisläbimõõt | 195 mm |
| Ühenduse liik | Kruviklemmid |
| Pinge liik | AC |
| Juhtliidese tüüp | LED-valgusti voolujuhtimisega seadis |
| Siseläbimõõt | 175 mm |
| Kere materjal | Alumiinium |
| Lambiga | Yes |
| Sobib sisseehitatud paigalduseks | Yes |
| Valguse värvus | Valge |
| Tunnus-ümbrustemperatuur IEC62722-2-1 järgi | 5-25 °C |
| Reguleerimisfunktsioon puudub | Yes |
| Sobib lakke paigaldamiseks | Yes |
| Võimsustegur | 0.9 |
Round Kanlux TIBERI LED luminaires use SMD LEDs to emit intense light. Owing to this, they work well in high office or industrial rooms. Increased tightness of IP44 protects them from dust, dirt and moisture.