| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Oprawa downlight podtynk ROUNDA V2LED 12W-NW-SN 780lm IP44/20 nikiel satynowy |
| Bränd | Kanlux |
| ETIM | EC002892 |
| Kere värvus | Nikkel |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Kõrgus/sügavus | 20 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Valgusvoo nurk | Eriti lai valgusvoo nurk >80° |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Süsteemi võimsus | 12 W |
| Efektiivne valgusvoog | 780 lm |
| Valgusti tõhusus | 65 lm/W |
| Pakkimistase 1 | 5905339272188 |
| Kaitseklass | II |
| Välisläbimõõt | 169 mm |
| Juhi ristlõige | 0.75 mm² |
| Pinge liik | AC |
| Juhtliidese tüüp | LED-valgusti voolujuhtimisega seadis |
| Siseläbimõõt | 158 mm |
| Kere materjal | Alumiinium |
| Lambiga | Yes |
| Sobib sisseehitatud paigalduseks | Yes |
| Valguse värvus | Valge |
| Juhtmestiku liik | Ending |
| Tunnus-ümbrustemperatuur IEC62722-2-1 järgi | 5-25 °C |
| Reguleerimisfunktsioon puudub | Yes |
| Sobib lakke paigaldamiseks | Yes |