| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Oprawa akcentowa, TAXI SMD P C/M-WW, 0,6W, 10lm, 3000K, chrom mat, IP54 (26462) |
| Bränd | Kanlux |
| ETIM | EC002892 |
| Laius | 50 mm |
| Kere värvus | Kroom |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 110 mm |
| Kõrgus/sügavus | 44 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP54 |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Süsteemi võimsus | 0.6 W |
| Efektiivne valgusvoog | 10 lm |
| Valgusti tõhusus | 17 lm/W |
| Pakkimistase 1 | 5905339264626 |
| Kaitseklass | I |
| Pinge liik | AC |
| Kere materjal | Teras |
| Lambiga | Yes |
| Sobib seinale paigaldamiseks | Yes |
| Sobib sisseehitatud paigalduseks | Yes |
| Valguse värvus | Valge |
| Juhtmestiku liik | Ending |
| Tunnus-ümbrustemperatuur IEC62722-2-1 järgi | -20-35 °C |
| Reguleerimisfunktsioon puudub | Yes |