| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Operating shaft OM 4K10 H105 DMV160 |
| Bränd | EATON |
| Päritoluriik* | BR |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000916 |
| Pikkus | 140 mm |
| Ristlõike kõrgus | 6 mm |
| Ristlõike laius | 6 mm |
| Pakkimistase 1 | 8711426207011 |