| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | OL50 WALL DUTCH STEEL 50MM 120X65 R9010 |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | NL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7308 9098 00 |
| ETIM | EC001938 |
| Laius | 120 mm |
| Halogeenivaba | Yes |
| Sügavus | 62 mm |
| RAL-number | 9010 |
| Pinnatöötlus | Kaetud |
| Materjal | Muul viisil |
| Pikkus | 3000 mm |
| Materjal | Teras |
| Katete paigaldusviis | Sisemine laotus |
| Katete arv | 0 |
| Lisalahtrite arv | 1 |
| Paigaldusperforatsioon põhjas | Yes |
| Kaablikinnitusklambriga | No |
| Koos kanali ühendusega | No |
| Kasulik ristlõige | 7100 mm² |
| Katte laius 1 | 50 mm |
| Katte laius 2 | 0 mm |
| Katte laius 3 | 0 mm |
| Kaitsekile | Yes |
| Sümmeetriline | Yes |
| Tagaseina ehitus (sisekülg) | Katkematu C-profiil |
| Ehitusviis ristkülikukujuline | Yes |
| Katted tarnitakse koos tootega | No |
| Pakkimistase 1 | 3606480580901 |