| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | OL50 WANDG 1 COMP 100 ALU GEANOD 2500MM |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | SE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7616 9990 00 |
| ETIM | EC001938 |
| Laius | 100 mm |
| Halogeenivaba | Yes |
| Sügavus | 63 mm |
| RAL-number | 0 |
| Pinnatöötlus | Anodeeritud |
| Materjal | Muul viisil |
| Pikkus | 2500 mm |
| Materjal | Alumiinium |
| Katete paigaldusviis | Sisemine laotus |
| Katete arv | 1 |
| Lisalahtrite arv | 1 |
| Paigaldusperforatsioon põhjas | Yes |
| Kaablikinnitusklambriga | No |
| Koos kanali ühendusega | No |
| Kasulik ristlõige | 5670 mm² |
| Katte laius 1 | 50 mm |
| Katte laius 2 | 0 mm |
| Katte laius 3 | 0 mm |
| Kaitsekile | Yes |
| Sümmeetriline | Yes |
| Tagaseina ehitus (sisekülg) | Katkematu muu profiil |
| Ehitusviis ristkülikukujuline | Yes |
| Katted tarnitakse koos tootega | No |
| Pakkimistase 1 | 3606485123608 |