| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | OL50 VERDEELBLOK Y-ADAPTER 3-POLIG WAGO |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | LV |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 9010 00 |
| ETIM | EC002567 |
| Lukustusmehhanism | Integreeritud pistikühendus |
| Tunnusvool | 16 A |
| Tunnuspinge | 250 V |
| Sisendite arv | 1 |
| Väljundite arv | 1 |
| Pooluste arv | 3 |
| Kere materjal | polüamiid |
| Pinnatöötluse kontaktid | Töötlemata |
| Kontakti materjal | CuZn |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Pooluse kodifitseerimine | L, N, PE |
| Integreeritud lülituse tüüp | Puudub |
| Jaoturi tüüp | Jaoturi klemmliist |
| Valgusti tunnusvool | 16 A |
| Paigaldamise võimalus | Eraldi adapteriga |
| Pakkimistase 1 | 3606485124599 |
| Laius | 36 mm |
| Halogeenivaba | Yes |
| Kõrgus | 40 mm |
| Pikkus | 50 mm |
| Saasteaste | 2 |
| Mehaaniline kodeerimine | Yes |
| Tunnus-impulsspinge | 4 kV |
| Katkematuse takisti | 0.8 mOhm |
| Värvkoodid/kontaktpistik | Hall |
| Põlemiskoormus | 0.46 kWh |
| Eraldusadapteri elemendi värvus | Hall |
| Toitepinge faas | L1 |
| Kontaktosa suurim kestev temperatuuritakistus | 85 °C |
| Koormamata kontaktosa suurim kestev temperatuuritakistus | 85 °C |