| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | OL50 VERDEELBLOK INSTEEK 3X IN 3X UIT |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | PL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 9001 00 |
| ETIM | EC002560 |
| Mudel | Pistik |
| Ühenduse liik | Vedruklamber ühendus |
| Lukustusmehhanism | Integreeritud pistikühendus |
| Tunnusvool | 16 A |
| Tunnuspinge | 250 V |
| Pooluste arv | 3 |
| Pikkus | 82 mm |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Pooluse kodifitseerimine | L, N, PE |
| Pakkimistase 1 | 3606480580994 |
| Laius | 16 mm |
| Halogeenivaba | Yes |
| Kõrgus | 40 mm |
| Tõmbetõkisega | Yes |
| Kere materjal | polüamiid |
| Kaabli läbimõõt | 8-12 mm |
| Pinnatöötluse kontaktid | Tinatatud (sõltumata protsessist) |
| Saasteaste | 2 |
| Mehaaniline kodeerimine | Yes |
| Tunnus-impulsspinge | 4 kV |
| Katkematuse takisti | 50 mOhm |
| Kontakti materjal | CuZn |
| Ühenduste arv pooluse kohta | 1 |
| Värvkoodid/kontaktpistik | Hall |
| Põlemiskoormus | 0.2 kWh |
| Ühenduse ristlõige (peenekiuline) | 1.5 mm² |
| Ühenduse ristlõige (massiivne soon) | 2.5 mm² |
| Kontaktosa suurim kestev temperatuuritakistus | 60 °C |
| Koormamata kontaktosa suurim kestev temperatuuritakistus | 60 °C |