| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | OL50 VAS UNI T-PIECE STEEL 120X65 R9010 |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | NL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7308 9098 00 |
| ETIM | EC001939 |
| Laius | 120 mm |
| Mudel | Vormitud kate |
| Halogeenivaba | Yes |
| Sügavus | 65 mm |
| RAL-number | 9010 |
| Pinnatöötlus | Kaetud |
| Haru laius | 120 mm |
| Materjal | Muul viisil |
| Materjal | Teras |
| Katete paigaldusviis | Ühendatud |
| Katete arv | 1 |
| Paigaldusperforatsioon põhjas | No |
| Kaablikinnitusklambriga | No |
| Koos kanali ühendusega | No |
| Katte laius 1 | 120 mm |
| Katte laius 2 | 0 mm |
| Katte laius 3 | 0 mm |
| Kaitsekile | No |
| Sümmeetriline | Yes |
| Pakkimistase 1 | 3606480580970 |