| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | OL50 STOFKAP AFSLUITKAP BLIND RJ45 WIT |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | PL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC000723 |
| Värvus | Valge |
| Mudel | Klapp |
| Sobib .. | Muul viisil |
| RAL-number | 9010 |
| Pakkimistase 1 | 3606485134086 |
| Laius | 0 mm |
| Kõrgus | 0 mm |
| Läbimõõt | 0 mm |