| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | OL50 SCHAKELAAR 2X1-POLIG 1-WIP WIT |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | DK |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 5080 00 |
| ETIM | EC001590 |
| Nimipinge | 250 V |
| Paigaldusviis | Seinakanal |
| Kooste ehitus | Põhielement täiskorpusega |
| Talitlusviis | Lüliti/nupp |
| Tunnusvool | 16 A |
| Kinnitusviis | Klikkühendusega |
| Juhistikusüsteem | 2-pooluseline lüliti |
| Sobib vastava kaitseastme (IP) korral | IP20 |
| Pakkimistase 1 | 3606485115054 |
| Värvus | Valge |
| Halogeenivaba | Yes |
| Koos montaažiplaadiga | No |
| Ühenduse liik | Pistikuklamber |
| Helendus | Ei |
| Pinnatöötlus | Töötlemata |
| Sisseehitussügavus | 40 mm |
| Tagasisidesignaali kontakt | No |
| Materjal | Muul viisil |
| Materjal | Plast |
| Klahvlülitite arv | 1 |
| RAL-number (akin) | 9010 |
| Luminofoorlampide lülitusvool | 16 AX |
| Nupplülitiga | No |
| Pesumasina lüliti | No |
| Pinna liik | Matt |
| Laius | 100 mm |
| Kõrgus | 50 mm |
| Seadme sügavus | 40 mm |
| Sildi koht/infopind | Jah |
| Moodulite arv (moodulsüsteem) | 2 |
| Sisseehitatud paigalduskarbi vähim sügavus | 40 mm |