| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | OL50 MOVABLE POLE 2 BOXES EMPTY WHITE |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | SE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC001941 |
| Mudel | Ühepoolne |
| Läbimõõt | 0 mm |
| Seadistatav | No |
| Kasutatavate katete arv | 2 |
| Samba kõrgus | 2150 mm |
| Sambakujuline | Muul viisil |
| Eeljuhtmestatud | No |
| Samba sügavus | 0 mm |
| Samba laius | 0 mm |
| Pakkimistase 1 | 3606480215063 |
| Kaablisisend | Peal |
| Kinnitusviis | Alus |
| Lahtrite arv | 2 |
| Kasulik ristlõige | 8358 mm² |
| Katte laius | 50 mm |
| Paigalduspüstiku materjal | Alumiinium |
| Katte materjal | Plast |
| Läbiv profiil | No |
| Muudetav asukoht | Yes |
| Samba pind | Kaetud |
| Kõrguse seadistamine | 2000 mm |
| Pinnakate | Töötlemata |
| Samba RAL-number | 9010 |
| Katte RAL-number | 9010 |
| Paigalduspüstiku materjal on halogeenivaba | Yes |
| Katte materjal on halogeenivaba | Yes |
| Paigalduspüstiku materjal | Muul viisil |
| Katte materjal | Muul viisil |
| Katte sügavus | 0 mm |