| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | OL50 CABLE BENDING RADIUS PROTECTOR WHITE |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | PL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC001937 |
| Halogeenivaba | Yes |
| Sobib .. | Seinakanalid |
| Ehitusviis | Survevalu detail |
| Materjal | Muul viisil |
| Materjal | Plast |
| Pakkimistase 1 | 3606485123325 |
| Värvus | Valge |
| Laius | 20 mm |
| Kõrgus | 68 mm |
| Pikkus | 68 mm |