| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | OL50 FEEDER TOEVOEREENH 140 ALU WIT |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | SE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7616 9990 00 |
| ETIM | EC000059 |
| Laius | 63 mm |
| Halogeenivaba | Yes |
| Kõrgus | 140 mm |
| Pinnatöötlus | Kaetud |
| Materjal | Muul viisil |
| Pikkus | 1000 mm |
| Materjal | Alumiinium |
| Kasulik ristlõige | 0 mm² |
| Sobib tervikahelale | No |
| Pakkimistase 1 | 3606485123769 |
| RAL-number | 9010 |
| Kinnitusviis | Põhjaperforatsioon |
| Alaliste lahtrite arv | 0 |
| Lisalahtrite arv | 1 |
| Kaablikinnitusklambriga | No |
| Koos kanali ühendusega | No |
| Kaitsekile | No |
| Tranitakse rullina | No |
| Läbipaistev | No |
| Katte kuju | Puudub |