| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | OL50 EINDPLAAT 80 WIT |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | PL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC000873 |
| Laius | 30 mm |
| Mudel | Sümmeetriline |
| Sügavus | 63 mm |
| Sobib .. | Vasak/parem |
| Paksus | 0 mm |
| Materjal | Muul viisil |
| Materjal | Plast |
| Kinnitusviis | Kinitusse surutav |
| Liitekoha kate | Yes |
| Pakkimistase 1 | 3606485123127 |
| Halogeenivaba | Yes |
| RAL-number | 9010 |
| Pinnatöötlus | Töötlemata |
| Kaitsekile | No |