| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | OL50 EINDAFWERKPLAAT 80 WIT HF |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | PL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC002449 |
| Laius | 22.5 mm |
| Mudel | Sümmeetriline |
| Kõrgus | 0 mm |
| Sügavus | 88 mm |
| Materjal | Plast |
| Kanali paigaldusviis | Sein |
| Pakkimistase 1 | 3606485123134 |
| Halogeenivaba | Yes |
| RAL-number | 9010 |