| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | OL50 DRAAIBARE DESKUNIT 4X2V WCD 2XCAT6 |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | SE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC001918 |
| Kaabli pikkus | 0 m |
| Ristlõige | 0 mm² |
| Pistikupesade kombinatsioon | Muul viisil |
| Pistikupesa tüüp | Kaitsekontakt |
| Pakkimistase 1 | 3606485124483 |
| Laius | 130 mm |
| Sügavus | 0 mm |
| Pikkus | 618 mm |
| Halogeenivaba ühendus | Yes |
| Ühenduskaablite arv | 1 |
| Kaabli värvus | Must |
| Süsteemipõhine ühendamine | Yes |