| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | OL50 DESKUNIT OPBOUW 2X2V WCD 2XCAT6 UTP |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | SE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC001918 |
| Kaabli pikkus | 0 m |
| Ristlõige | 3348 mm² |
| Pistikupesade kombinatsioon | 2x 2-kordne |
| Pakkimistase 1 | 3606485124360 |
| Laius | 62 mm |
| Sügavus | 0 mm |
| Pikkus | 335 mm |
| Halogeenivaba ühendus | Yes |
| Ühenduskaablite arv | 2 |
| Kaabli värvus | Must |
| Süsteemipõhine ühendamine | Yes |