| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | OL50 COAX WCD TV SAT WIT |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | LV |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 6910 00 |
| ETIM | EC000439 |
| Paigaldusviis | Sisseehitatud paigaldus |
| Värvus | Valge |
| Mudel | Läbijuhtimis pistikupesa |
| Halogeenivaba | Yes |
| Kate | Komplektne korpus |
| Pinnatöötlus | Muul viisil |
| Sagedus | 10-2400 MHz |
| Väljundite arv | 2 |
| Kaod sagedusel 860 MHz | 2.5 dB |
| Tap loss at 860 MHz | 2.5 dB |
| Materjal | Muul viisil |
| Sobib kaabli modemile | No |
| Sobib kaugtoiteallikale | No |
| Materjal | Plast |
| Kinnitusviis | Muul viisil |
| Tap loss at 2150 MHz | 3 dB |
| Kaod sagedusel 2150 MHz | 3 dB |
| RAL-number (akin) | 9010 |
| Pinna liik | Läikiv |
| Laius | 0 mm |
| Kõrgus | 0 mm |
| Seadme sügavus | 0 mm |
| Moodulite arv (moodulsüsteem) | 0 |
| Sisseehitatud paigalduskarbi vähim sügavus | 0 mm |
| Pakkimistase 1 | 3606480454509 |