| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | OL50 AFTAKSTUK 140 NAAR 140 GRIJS |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | SE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 3925 9080 00 |
| ETIM | EC001939 |
| Värvus | Hõbedane |
| Laius | 145 mm |
| Mudel | Vormitud kate |
| Halogeenivaba | Yes |
| Sügavus | 65 mm |
| RAL-number | 0 |
| Pinnatöötlus | Töötlemata |
| Haru laius | 140 mm |
| Materjal | Muul viisil |
| Materjal | Plast |
| Katete paigaldusviis | Ühendatud |
| Katete arv | 1 |
| Paigaldusperforatsioon põhjas | No |
| Kaablikinnitusklambriga | No |
| Koos kanali ühendusega | No |
| Katte laius 1 | 145 mm |
| Katte laius 2 | 0 mm |
| Katte laius 3 | 0 mm |
| Kaitsekile | No |
| Sümmeetriline | Yes |
| Pakkimistase 1 | 3606480580895 |