OKA63GS4RF2 F200 EMC Maintenance switch
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni järgmise hinnakirjani või kuni kaupa jätkub
EAN: 6417019936307
MPN: 1SCA164390R1001
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OKA63GS4RF2 F200 EMC Maintenance switch
Bränd ABB
Kategooriad Lülitite lahklülitid
Päritoluriik* BG
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 3030 00
ETIM EC000216
Nominaalne püsivool Iu 63 A
Pooluste arv 4
Tunnus-talitluspinge 800 V
Kaitseaste (IP), esikülg IP65
Pealüliti variant Yes
Turvalüliti versioon No
Teenindus-/hoolduslüliti variant Yes
Nominaalne lühiajaline lühisvool LCW 1.5 kA
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 6417019936307, 6417019936307
Muud tehnilised andmed
Laius 160
Kõrgus 230
Sügavus 118
Normaalselt avatud abikontaktide arv 2
Normaalselt suletud abikontaktide arv 2
Ümberlülituvate abikontaktide arv 0
Lülitite arv 1
Blokeeritav Yes
Sisseehitatud mootorajam No
Peaahela ühendusviis Kruviühendus
Hädapeatamispaigaldise variant No
Juhtelemendi liik Muul viisil
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 30 kW
Juhtelemendi värvus Punane
Sobib eest paigaldamiseks No
Sobib esiküljele paigaldamiseks No
Sobib paigaldamiseks jaotuskilbile Yes
Sobib vahepealseks paigaldamiseks No
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 800 V
Mootorajam, valikuline No
Valikuline pingevabasti No
Seadme ehitus Komplektne seade korpuses
Lülitusvõimsus pingel 400 V 30 kW
Ümberlüliti variant No
Tunnus-kestevvool talitluses AC-23, 400 V 63 A
Kaitseaste (NEMA) Muul viisil
Eelmonteeritud kaabeldusega No
Kirjeldus
F200 EMC Maintenance switch, 4-p. 415V AC23 63A, 30kW. Mounted auxiliary contact: 1NO1NC. Aluminium enclosure. IP65. Red Round handle. Interlocked cover. The ABB fire rated switches withstand fire acc. to standard EN12101-3. ABB can prodvide products for class F200 (120min), F300 (120min) and F400 (120min). Typical applications are high rise buildings, car parks, tunnels or any other place where there are exhaust fans that should stay on during fire. The enclosure is made of rigid aluminium alloy, or painted steel sheet. The F200 and F400 products are also available with auxiliary contacts. The products are EMC type, when used with EMC cable glands. The handle is padlockable in On and Off position with max. 3 padlocks, and cover is interlocked.