| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Oja 42 IP54 4000K Dim | Ceiling light | White |
| Bränd | NORDLUX |
| Päritoluriik* | DK |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 1140 00 |
| ETIM | EC002892 |
| Energiaklass | E |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 753172 |
| Laius | 424 mm |
| Kere värvus | Valge |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 424 mm |
| Kõrgus/sügavus | 23 mm |
| Nimipinge | 230 V |
| Kaitseaste (IP) | IP23 |
| Valgusvoo nurk | Eriti lai valgusvoo nurk >80° |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Süsteemi võimsus | 24 W |
| Efektiivne valgusvoog | 2400 lm |
| Pakkimistase 1 | 5701581488182 |
| Pakkimistase 2 | 5701581488090 |
| Kere materjal | Plast |