| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Oja 29 IP20 4000K | Ceiling light | White |
| Bränd | NORDLUX |
| Päritoluriik* | DK |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 1140 00 |
| ETIM | EC002892 |
| Energiaklass | E |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 718098 |
| Kere värvus | Valge |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Kõrgus/sügavus | 23 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP23 |
| Valgusvoo nurk | Eriti lai valgusvoo nurk >80° |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Süsteemi võimsus | 15 W |
| Efektiivne valgusvoog | 1700 lm |
| Pakkimistase 1 | 5701581421288 |
| Pakkimistase 2 | 5701581421196 |
| Kere materjal | Plast |