| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | OETLZX95 EXTENSION SOCKET |
| Bränd | ABB |
| Kategooriad |
Switch Disconnectors Accessories
|
| Päritoluriik* | FI |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 1000 00 |
| Pikkus | 20 mm |
| Ristlõike kõrgus | 12 mm |
| Ristlõike laius | 12 mm |
| Pakkimistase 1 | 6417019030807 |