| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | OEM MOUNTING BRACKET Zplus |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | NL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7907 0000 00 |
| ETIM | EC000022 |
| Laius | 60 mm |
| Mudel | Seinakonsoolile |
| Kõrgus | 65 mm |
| Pikkus | 20 mm |
| Sobib tervikahelale | No |
| Sobib kaablikandesüsteemi laiusele | 100-300 mm |
| Pakkimistase 1 | 3606480454349 |
| RAL-number | 0 |
| Pinnatöötlus | Kuumtsingitud ja kaetud |
| Materjal | Muul viisil |
| Materjal | Teras |
| Koormatavus | 0 kN |