| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | OCTOPUS DE CENTRE L Ø100 |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC002601 |
| Paigaldusviis | Betoonehitis |
| Mudel | Üheosaline |
| Kuju | Ümmargune |
| Pakkimistase 1 | 3589354919505 |
| Värvus | Valge |
| Laius | 99 mm |
| Halogeenivaba | No |
| Ehitusviis | Keskkanali karp |
| Pikkus | 105 mm |
| Materjal | Plast |
| Valgusti konksu paigaldus | No |
| Torulääbimõõdule | 16/20 mm |