| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | OCTO WiZ Connected GU10 RGBTW Smart Lamp 4.7W |
| Bränd | Ansell Lighting |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | GU10 |
| Värviesitusindeks | 90-100 (klass 1A) |
| Läbimõõt | 50 mm |
| Lambi kuju | Peegeldi |
| Pikkus | 58 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Värvustemperatuur | 2200-6500 K |
| Lambi võimsus | 49 W |
| Pakkimistase 1 | 5056144243327, 5056144243327 |
| Värvus | Valge |
| Kere värvus | Valge |
| Materjal | Polükarbonaat |
| Kaugtalitlus on võimalik | Yes |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Keskmine nominaalne eluiga | 25000 h |
| Rated luminous flux according to IEC 62612 | 400 lm |
| Energiatõhususe klass vastavalt ELi määrusele 2019/2015 | A |