| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | OCTO IP65 Smart Surface PIR Sensor |
| Bränd | Ansell Lighting |
| Kategooriad |
Push Buttons
|
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Mudel | Olemasolu andur |
| Pakkimistase 1 | 5056144223626, 5056144223626 |
| Laius | 60 mm |
| Kõrgus | 75 mm |
| Sügavus | 37 mm |