| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | OCC SENSOR IA CM IP42 WH |
| Bränd | PHILIPS |
| Kategooriad |
Surunupud
|
| Päritoluriik* | NL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8526 9200 00 |
| ETIM | EC000533 |
| Mudel | Olemasolu andur |
| Pakkimistase 1 | 8718696777527 |
| Laius | 0 mm |
| Kõrgus | 0 mm |
| Sügavus | 30 mm |
| Läbimõõt | 86 mm |
| Saadaval on rakenduste IFTTT sobitustugi | No |
| Compatible with Apple HomeKit | No |
| Compatible with Google Assistant | No |
| Compatible with Amazon Alexa | No |