| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Obudowa Argenta INOX-ATEX AISI 304L |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 1000 00 |
| ETIM | EC000261 |
| Kaitseaste (IP) | IP66 |
| Pakkimistase 1 | 8431044088945 |
| Värvus | Roostevaba teras |
| Laius | 400 mm |
| Kõrgus | 400 mm |
| Sügavus | 200 mm |
| Koos montaažiplaadiga | Yes |
| Uste arv | 1 |
| Lukkude arv | 1 |
| Seinale paigaldatav | Yes |
| EMC-variant | No |
| Klaasuksega | No |
| On jaotatav Can be coupled | No |
| Materjal | Roostevaba teras 304 (V2A) |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Löögikindlus | IK10 |
| Sobib väliskasutuseks | No |
| Sobib metrical mounting | No |
| Montaažiplaadi sügavus on seadistatav | No |
| Ventilatsiooniuksega | No |
| Pinna liik | Brushed/grinded |
| Tagakülje üksega | No |
| Seina sisseehitatud | No |
| Viilkatusega | No |
| Pooluste kinnitus | No |
| Floor standing wall model | No |
| Eraldiseisev | No |
| Nurga mudel | No |
| Vahetu paigaldamine | No |