| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Nuru | Battery light | Grey |
| Bränd | NORDLUX |
| Päritoluriik* | DK |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 2190 00 |
| ETIM | EC000302 |
| Energiaklass | F |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 835345 |
| Kere värvus | Hall |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Kõrgus/sügavus | 200 mm |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Süsteemi võimsus | 4.7 W |
| Efektiivne valgusvoog | 300 lm |
| Pakkimistase 1 | 5701581456280 |
| Pakkimistase 2 | 5701581456198 |
| Kere materjal | Plast |