NS44E-26 230V50/60HZ Contactor Relay image 1
NS44E-26 Hilfsschütz 230V 50/60Hz, 4S+4Ö
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 3471523007260
MPN: 1SBH101001R2644
Karp: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi NS44E-26 230V50/60HZ Contactor Relay
Bränd ABB
Kategooriad Abikontaktorid
Kontaktorirelee
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 5080 00
ETIM EC000196
Paigaldusviis DIN-latt/kruvi
Tunnus-talitlusvool Ie , 400 V 3 A
Käsitööriist No
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 50 Hz 230 V
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 60 Hz 230 V