| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | NORMADIX PG29 N°10 N |
| Bränd | EATON |
| Päritoluriik* | FR |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000441 |
| Mudel | Sirge |
| Keerme pikkus | 7.7 mm |
| Materjal | Messing |
| Keerme liik | PG |
| Kuusnurga mõõtmed | 44 mm |
| Sobib vastava kaabli läbimõõduga | 18-25 mm |
| Kaitseaste (IP) | IP65 |
| Nimikeere: meeterkeere/PG | 29 |
| Pakkimistase 1 | 3589356029042 |
| Halogeenivaba | No |
| Löögikindel | No |
| Pinnatöötlus | Nikeldatud |
| Paindeulatuse kaitse/trumpet flare | No |
| Tõmbetõkisega | Yes |
| Varjestatud | No |
| EMC-variant | No |
| Tugevdatud klaaskiud | No |
| Tihendi liik | Rõngastihend |
| Keermesamm | 1.588 mm |
| Plahvatuskindel variant | No |
| Lapikühendus | No |
| Mitme tihendi ala | No |
| Lukustusmutriga | No |
| Eraldatav kruvimuhv | Yes |
| Plahvatusohtlikule gaasikeskkonnale | Puudub |
| Plahvatusohtlikule tolmukeskkonnale | Puudub |
| Soomustatud kaabli jaoks | No |
| Väljalöömine avamisel | No |
| Võtme laius | 40 mm |