| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | NLLK15 LED 1200 2/6 20M KL. Z1 M. TASTER |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC001952 |
| Laius | 188 mm |
| Pikkus | 1.36 mm |
| Kõrgus/sügavus | 130 mm |
| Lamp | LED, vahetatav |
| Löögikindlus | IK10 |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP66 |
| Valgusvoo nurk | Lai valgusvoo nurk 40-80° |
| Efektiivne valgusvoog | 7.2 lm |
| Pakkimistase 1 | 4251510739904 |
| Paigaldusviis | Seinale-/lakke paigaldatav |
| Kaitseklass | I |
| Lambipesa | G5 |
| Juhi ristlõige | 6 mm² |
| Ühenduse liik | Kruviklemmid |
| Pinge liik | AC/DC |
| Sobib lambi võimsusele | 17-26 W |
| Juhtliidese tüüp | LED-valgusti voolujuhtimisega seadis |
| Seadistatav | No |
| Pooluste arv | 6 |
| Kere materjal | Plast |
| Kattematerjal | Plast, läbipaistev |
| Plahvatusohtlikule gaasikeskkonnale | 2 |
| Lambiga | No |
| Sobib vastavalt lampide arvule | 2 |
| Sisaldab juhtseadist | Yes |
| Plahvatusohtlikule tolmukeskkonnale | 22 |
| Konstantse valgusvoo juhtimine | No |
| Juhtmestiku liik | Through wiring included |
| Kaitseaste (NEMA) | Muul viisil |
| Tunnus-ümbrustemperatuur IEC62722-2-1 järgi | -25-45 °C |
| Valguse hajutaja | Peegeldi |
| Exchangeable control gear | No |
| Võimsustegur | 0.9 |