| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | NIMBA 3M | Surface downlight | White |
| Bränd | NORDLUX |
| Päritoluriik* | DK |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5100 00 |
| ETIM | EC002706 |
| Laius | 10 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 3000 mm |
| Kõrgus/sügavus | 2.5 mm |
| Kaitseaste (IP) | IP23 |
| Pakkimistase 1 | 5701581294387 |
| Pakkimistase 2 | 5701581294394 |
| Süsteemi võimsus | 18 W |