NF44E-11 24-60V50/60HZ 20-60VDC Contactor Relay image 1
NF44E-11 24-60V50/60HZ 20-60VDC Contactor Relay image 2
NF44E-11 24-60V50/60HZ 20-60VDC Contactor Relay thumbnail 1
NF44E-11 24-60V50/60HZ 20-60VDC Contactor Relay thumbnail 2
NF40E-11 24-60V50/60HZ 20-60VDC Contactor Relay
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 3471523100718
MPN: 1SBH137001R1144
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi NF44E-11 24-60V50/60HZ 20-60VDC Contactor Relay
Bränd ABB
Kategooriad Abikontaktorid
Kontaktorirelee
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 4900 00
ETIM EC000196
Paigaldusviis DIN-latt/kruvi
Tunnus-talitlusvool Ie , 400 V 3 A
Käsitööriist No
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 50 Hz 24-60 V
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 60 Hz 24-60 V
Juhtahelate tunnus-toitepinge, DC 20-60 V
LED näidikuga No
Aktiveerimispinge liik AC/DC
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 3471523100718
Pakkimistase 2 3471523100718
Muud tehnilised andmed
Liides No
Normaalselt avatud abikontaktide arv 4
Normaalselt suletud abikontaktide arv 4
Ümberlülituvate abikontaktide arv 0
Abiabela ühendusviis Kruviühendus
Normaalselt suletud abikontaktide arv, viivitusega lülitus 0
Normaalselt avatud abikontaktide arv, leading 0
Allalaadimised
Kirjeldus
The NF44E-11 is a 690 V IEC or 600 UL 8-pole contactor relay with screw terminals, used for switching auxiliary and control circuits. Thanks to the AF technology, the contactor relay has a wide control voltage range (24-60 V 50/60 Hz and 20-60 V DC), managing large control voltage variations, reducing panel energy consumptions and ensuring distinct operations in unstable networks. Furthermore, surge protection is built-in, offering a compact solution. NF contactor relays have a block type design, can be easily extended with add-on auxiliary contact blocks and an additional wide range of accessories. These contactor relays include mechanically-linked auxiliary contacts compliant with Annex L of IEC 60947-5-1 and are side-marked with the "Mechanically Linked" symbol.