NF40E-11 24-60V50/60HZ 20-60VDC Contactor Relay image 1
NF40E-11 24-60V50/60HZ 20-60VDC Contactor Relay image 2
NF40E-11 24-60V50/60HZ 20-60VDC Contactor Relay thumbnail 1
NF40E-11 24-60V50/60HZ 20-60VDC Contactor Relay thumbnail 2
NF31E-11 24-60V50/60HZ 20-60VDC Contactor Relay
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 3471523100015
MPN: 1SBH137001R1140
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi NF40E-11 24-60V50/60HZ 20-60VDC Contactor Relay
Bränd ABB
Kategooriad Abikontaktorid
Kontaktorirelee
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 4900 00
ETIM EC000196
Paigaldusviis DIN-latt/kruvi
Tunnus-talitlusvool Ie , 400 V 3 A
Käsitööriist No
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 50 Hz 24-60 V
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 60 Hz 24-60 V