| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Nexus 20 | Pendant | Brushed steel |
| Bränd | NORDLUX |
| Päritoluriik* | DK |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 1190 00 |
| ETIM | EC001743 |
| Laius | 55 mm |
| Pikkus | 1130 mm |
| Kõrgus/sügavus | 250 mm |
| Nimipinge | 230 V |
| Kaitseaste (IP) | IP23 |
| Pakkimistase 1 | 5701581270787, 5701581270794 |
| Lambipesa | E27 |
| Kere värvus | Muul viisil |
| Kere materjal | Muul viisil |