| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Nexus | Wall light | White |
| Bränd | NORDLUX |
| Päritoluriik* | DK |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 1190 00 |
| ETIM | EC002892 |
| Kere värvus | Valge |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Kõrgus/sügavus | 220 mm |
| Nimipinge | 230 V |
| Kaitseaste (IP) | IP23 |
| Valgusvoo nurk | Eriti lai valgusvoo nurk >80° |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Süsteemi võimsus | 6 W |
| Efektiivne valgusvoog | 200 lm |
| Pakkimistase 1 | 5701581245785 |
| Pakkimistase 2 | 5701581245792 |
| Lambipesa | GU10 |
| Kere materjal | Muul viisil |