| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | NEN cable entry cabinet |
| Bränd | EATON |
| Päritoluriik* | RO |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000068 |
| Faaside arv | 0 |
| Kaitse | Puudub |
| Pakkimistase 1 | 8711426108189 |
| Värvus | Must |
| Laius | 135 mm |
| Kõrgus | 72 mm |
| Sügavus | 79 mm |
| RAL-number | 9005 |
| Laiendustükk | No |
| Sobib toiteahela kaitselülitiks | No |
| With slot for fuses | No |