| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | VIALOX NAV-E 100W SUPER 6Y E40 |
| Bränd | OSRAM |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC000821 |
| Lambipesa | E40 |
| Valgusvoog | 10400 lm |
| Värvustemperatuur | 2000 K |
| Lambi võimsus | 100 W |
| Pakkimistase 1 | 4008321843142 |