| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | High pressure sodium lamp, RNP-T/LR 70W/S/230/E27 |
| Bränd | Radium |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 3220 00 |
| ETIM | EC000821 |
| Mudel | Värvitu |
| Lambipesa | E27 |
| Valgusvoog | 6400 lm |
| Kogupikkus | 156 mm |
| Värviesitusindeks | 20-39 (klass 4) |
| Läbimõõt | 36 mm |
| Valgusefektiivsus | 90 lm/W |
| Lambi kuju | Toru, ühepoolne |
| Vajalik on väline liiteseadis | Yes |
| Värvustemperatuur | 2000 K |
| Lambi võimsus | 70 W |
| Pakkimistase 1 | 4008597152115 |
| Pakkimistase 2 | 4008597452116 |
| Pakkimistase 3 | 4008597652110 |
| Energiatõhususklass | A+ |
| Vajalik on väline süüteseadis | Yes |
| Elavhõbedavaba | No |
| Lahendustorude arv | 1 |
| Taimede valgustamiseks | No |
| Elavhõbelampide asendamiseks | No |
| Keskmine nominaalne eluiga | 30000 h |
| Kaalutud energiatarbimine 1000 tunni kohta | 79 kWh |
| Lambi nimetus | Muul viisil |
| Energiatõhususe klass vastavalt ELi määrusele 2019/2015 | F |