| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | N terminal, fastening on DIN rails (Mi NK 14) |
| Bränd | HENSEL |
| Kategooriad |
Terminal Block Accessories
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8537 1098 00 |
| Tunnuspinge | 690 V |
| Tunnusvool In | 63 A |
| Pakkimistase 1 | 4012591653370 |
| Paigaldusviis | DIN-latt (paigaldusliist) 35 mm |
| Värvus | Muul viisil |
| Pooluste arv | 1 |
| Talitlustemperatuur | 55 °C |
| Klambrite arv pooluse kohta | 13 |
| Isolatsioonimaterjali tulekindlusklass UL94 järgi | Muul viisil |
| Vajalik on otsaplaat | No |
| Elektrilise ühenduse liik 1 | Kruviühendus |
| Elektrilise ühenduse liik 2 | Kruviühendus |
| Ühendatava juhi ristlõige, massiivsoonega | 1.5-25 mm² |
| Ühendatava juhi ristlõige, mitmekiuline | 1.5-25 mm² |
| Isolatsioonimaterjal | Termoplastist |