| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Mushroom Push Button Head M22S-DRP-R Maintained Red Black Bezel M22S-DRP-R |
| Bränd | EATON |
| Kategooriad |
Push Button Front Elements
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| Ava läbimõõt | 22.5 mm |
| Nupu värvus | Punane |
| Nupu tüüp | Tasapinnaline |
| Kaitseaste (IP) | IP67/IP69K |
| Kaitseaste (NEMA) | 4X, 13 |
| Pakkimistase 1 | 4015082167462 |
| Pakkimistase 2 | 4015081832439 |
| Ühilduv valgustusega | No |
| Blokeeringu vabastamine | Puudub |
| Vedrutagastus | No |
| Otsiku läbimõõt | 36.5 mm |
| Sobib hädapeatamiseks | No |
| Värvitud äärisõngaga | Must |
| Valgustusega | No |
| Ava laius | 0 mm |
| Ava kõrgus | 0 mm |
| Esikülje materjal | Plast |
| Esirõngaga | Yes |
| Läätse tüüp | Ümmargune |
| Lambi toitepinge | 0 V |
| Lülitusfunktsiooni lukustus | Yes |
Mushroom actuator, Product range: RMQ-Titan, Single unit, Design: Mushroom, maintained, Color Mushroom: red, button plate: red, Blank, Degree of Protection: IP66, IP67, IP69K, Bezel: black, Connection to SmartWire-DT: yes, with SWD-RMQ connections, Front dimensions: 22 x 22, Function: maintained, Instructions: Stay-put/spring-return function can be changed on device, Standards: IEC/EN 60947, VDE 0660