| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Switch Mureva Styl 1-Pole 2-Way 10AX IP55 White |
| Bränd | Schneider Electric |
| Kategooriad |
Lülitid
|
| Päritoluriik* | PL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Nimipinge | 250 V |
| Paigaldusviis | Süvistatud paigaldus (krohvi) |
| Kooste ehitus | Põhielement täiskorpusega |
| Talitlusviis | Lüliti/nupp |
| Tunnusvool | 10 A |
| Kinnitusviis | Kruviühendus |
| Juhistikusüsteem | Muul viisil |
| Sobib vastava kaitseastme (IP) korral | IP55 |
| Pakkimistase 1 | 3606480789526 |
| Pakkimistase 2 | 3606480789526 |
| Värvus | Valge |
| Koos montaažiplaadiga | No |
| Ühenduse liik | Muul viisil |
| Helendus | Ei |
| Pinnatöötlus | Töötlemata |
| Sisseehitussügavus | 10 mm |
| Tagasisidesignaali kontakt | No |
| Materjal | Termoplastist |
| Materjal | Plast |
| Klahvlülitite arv | 1 |
| RAL-number (akin) | 9003 |
| Luminofoorlampide lülitusvool | 10 AX |
| Nupplülitiga | No |
| Pesumasina lüliti | No |
| Pinna liik | Matt |
| Laius | 84 mm |
| Kõrgus | 56 mm |
| Seadme sügavus | 60 mm |
| Sildi koht/infopind | Ei |
| Valgustusfunktsioon | Valgustus (on) |
| Moodulite arv (moodulsüsteem) | 0 |
| Sisseehitatud paigalduskarbi vähim sügavus | 0 mm |
Mureva Styl 2-way switch MUR39721 is a reliable waterproof solution for indoor and outdoor use thanks to its IP55 degree of protection. This 10 AX and 250 V AC screwless device is a fine mechanism that snaps easily. Its ergonomic design allows the device to be mounted in flush. It accepts flexible, standed or rigid cables from 1.5 to 2.5 mm²