| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | MUREVA M20 PAKKINGRING AFDICHTING 100ST |
| Bränd | Schneider Electric |
| Kategooriad |
Tihendusrõngas
|
| Päritoluriik* | TR |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| Välisläbimõõt | 26 mm |
| Siseläbimõõt | 20 mm |
| Paksus | 1.1 mm |
| Materjal | EPDM |
| Materjal | Kummi |
| Sobib meeterkeermele (M..) | 0 |
| Sobib PG keermele | 0 |
| Pakkimistase 1 | 3606480163524 |
| Läbiviikude arv | 1 |