| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Emergency Switch Mureva Styl turn-to-release Anthracite |
| Bränd | Schneider Electric |
| Kategooriad |
Push Buttons
|
| Päritoluriik* | PL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Paigaldusviis | Pindpaigaldus |
| Blokeeringu vabastamine | Muul viisil |
| Kaitseaste (IP) | IP55 |
| Pakkimistase 1 | 3606480789489 |
| Pakkimistase 2 | 3606480789487 |
| Pakkimistase 3 | 3606480789489 |
| Ava läbimõõt | 0 mm |
| Otsiku läbimõõt | 0 mm |
| Valgustusega | No |
| Lambi toitepinge | 0 V |
| Abiabela ühendusviis | Kruviühendus |
| Normaalselt suletud kontaktide arv | 1 |
| Normaalselt avatud kontaktide arv | 1 |
For safety reason, the design of the 3A device can be noticed from afar due to its bright yellow and red colors. It is also resistant to the harshest environments and can be used indoor and outdoor. It can be installed in flush or in surface and also indoor and outdoor. It can resist to 650°C fire.