| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Multiple gaskets for metric threads |
| Bränd | EATON |
| Kategooriad |
Cable Hoses
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC000781 |
| Materjal | Plast |
| Pakkimistase 1 | 4015082154523 |
| Pakkimistase 2 | 9010238236080 |
| Välisläbimõõt | 20 mm |
| Siseläbimõõt | 6 mm |
| Paksus | 10 mm |
| Materjal | Muul viisil |
| Temperatuur | -25-100 °C |
| Nimiläbimõõt | 0 mm |
| Nimimõõde tollides | Muul viisil |